Комплекс робіт з облаштування водозабірної свердловини включає в себе не тільки буріння, будівництво насосної станції, але і вимагає прокладки спеціального обладнання для подачі води з підземних джерел. Купити насосне обладнання для приватних домоволодінь або свердловин промислового призначення ви можете в "Аквабур".

При виборі насосів важливу роль відіграє не тільки ціна насосного обладнання, а й такі показники:

Рівень води в свердловині, як статичний, так і динамічний.На якій відстані розташовані свердловина і точка підключення водопроводу. Рівень тиску в свердловині.Необхідність установки додаткового обладнання (автоматики).

Крім того, купити насоси для водозабору необхідно в комплекті з різними комплектуючими. Це означає, що крім самого насосного обладнання купити потрібно:

  • Хомути і кріплення
  • Переходи і крани
  • водопідіймальні труби
  • Трос і кабель

Щоб не замовити зайвого, не вибрати невідповідні по конфігурації комплектуючі, краще замовляти їх одночасно з насосним обладнанням. І фахівці "Аквабур" допоможуть вам в цьому.

Компанія "Аквабур" займається проектуванням і спорудженням насосних станцій 1-го підйому в Києві і області вже багато років. Ми напрацювали колосальний досвід в цій сфері і сьогодні пропонуємо послугу будівництва водозабірних станцій в будь-яких геологічних умовах.

Ми зводимо насосні станції:

  • Із залізобетонних кілець діаметром 1-2 м,
  • Бункерного типу габаритами 3х3х2м.

Фахівці "Аквабур" проаналізують всі параметри вашого об'єкта і підберуть найбільш ефективне рішення по облаштуванню насосної станції.

  При необхідності і узгодження із замовником, наші фахівці виконують роботи з прокладання та підключення зовнішніх мереж водопроводу, кабелю до всіх видів будівництва, в будь-яких геологічних умовах району.

Отже, ви вирішили облаштувати водозабірну свердловину і звернулися до нас.

Після цього ми:

  • Складаємо попередній кошторис з урахуванням даних свердловини, згідно її паспорту, із зазначенням типу робіт, потрібного обладнання, вартості кожного етапу.
  • Після закупівлі обладнання наші інженери проводять його монтаж на вашому об'єкті, налаштовують і інструктують вас по експлуатації насоса і системи автоматики
  • За фактом установки ми підписуємо Акт виконаних робіт, надаємо підсумкову кошторис (вона може відрізнятися від попередньої), видаємо гарантійні талони на обладнання
  • При бажанні ви можете не тільки замовити установку насосного обладнання, а й укласти з нами договір про сервісне обслуговування

Наші партнери