Геологічна будова і гідрогеологічні умови України, в тому числі і Київської області дуже тісно пов'язані з наявністю на її території Українського кристалічного щита (граніти), з глибиною його залягання і поширення. Ці умови дуже впливають на наявність та поширення водоносних горизонтів і комплексів, на склад водомістких порід їх водовіддачу, хімічний, бактеріологічний і радіологічний склад води. На території Київської області поширені водоносні горизонти в четвертинних, неогенових (полтавський), палеогенового (бучакський), крейдяних юрських відкладеннях (сеноманский). Наша компанія спеціалізується на будівництві водозаборів для кожного замовника України. Фахівці нашої компанії визначають наявність водоносних горизонтів на вашій ділянці. Про вибір водоносного горизонту, глибини його залягання і необхідного водовідбоу обирається конструкція свердловин. Буріння свердловин виконується роторним способом з використанням обсадних труб або без них з наступними конструкціями:

  • 1. В одну фільтрову колону.
  • 2. У дві труби (одна обсадна колона інша фільтрова).
  • 3. У три труби або більше колон (глибокі артезіанські свердловини).

Обсадні колони необхідні для закріплення стінок свердловин за рахунок цементації затрубного простору і виключення перетікання забруднених поверхневих вод і вод з више залягаючих водоносних горизонтів.

  Більшість трубопроводів (газ, вода, нафтопродукти, нафта та ін.) Виконуються з металу, а головний ворог металу - корозія, яку викликають блукаючі струми. Для усунення їх шкідливого впливу буряться свердловини для катодного захисту.

  При необхідності проведення водопонижающих заходів, нашою компанією проводиться розрахунок необхідної кількості свердловин, відстань між ними, часовий водоотбор, буріння свердловин, відкачка води з них на необхідний період водопониження.

При експлуатації протягом тривалого періоду вони з різних причин виходять з ладу, згідно з рішенням екологічних служб, такі свердловини підлягають санітарно - технічного ліквідаційному тампонажу. Ці види робіт виконуються нашими фахівцями.                                             Спочатку складається Акт обстеження свердловин для установки причин їх виходу з ладу. Потім розробляється Робочий проект на тампонаж і проводиться сам санітарно - технічний ліквідаційний тампонаж.                                             На глибині 1,0 м гирлі свердловини заливається бетоном, на якому наноситься номер свердловини і дата її ліквідації, після чого складається Акт на санітарно - технічний ліквідаційної тампонаж.

У випадках пісковання, зменшення дебіту свердловин і в інших випадках, наша компанія проводить ремонт свердловин.Спочатку наші фахівці проводять обстеження свердловин, яке включає:

  • 1. Перевірку насосного обладнання.
  • 2. Замір статичного рівня води.
  • 3. Якщо є можливість, виконується пробна відкачка води.
  • 4. Замір динамічного рівня води.
  • 5. При необхідності виконується відеозйомка стовбура свердловини для виявлення пошкоджень обсадних труб і фільтра.

За результатами цих робот приймається рішення, як відновити роботу свердловини, або якщо є необхідність її ліквідаційного тампонажу і буріння в замін її нової свердловини.

Наші партнери